Ezen az oldalon tekinthető meg a döntős csapatok listája, illetve terembeosztása.
Évfolyam | Csapatnév | Iskola | Csapattagok | Versenyhelyszín |
09n | Csillámpónik | Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg |
Apró Barnabás Zámolyi Norbert Babos Máté Hegedüs Márton Márk |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | GyÖKÉRMÓKUSOK | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen |
Bodor Noémi Jurácsik Marcell Kelemen Dániel Ráthonyi Levente Marcell |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Helion-törvény | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Budapest VIII. |
Sánta Gergely Péter Szabó Sámuel Virág Tóbiás Vödrös Dániel László |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
09n | Keine Achnung | Kempelen Farkas Gimnázium Budapest XXII. |
Novothny Petra Bodnár Ákos Tóth Luca Czuder Lehel |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Köbcik | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged |
Szathmáry Zalán Imreh Dávid Kószó Ferenc Nagy Botond |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Matekos Arcok | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest Budapest XIII. |
Érsek Csongor Mándli Mór Lorán Dániel Li Yujin |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Mind-1 | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium Győr |
Hajba Milán Kocsis Géza Hideg János Kelemen Csongor |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Negyvenkettő | Lovassy László Gimnázium Veszprém |
Cseke Dénes Fodor Barna Ligeti Ábel Vámosi Ferdinánd |
Veres Péter Gimnázium 1. terem |
09n | Vén Tapacs | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Budapest VIII. |
Csató Hanna Zita Horák Zsófia Flóra Kiss Lícia Máté Marcell |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
10n | 2x2 néha 5 | Ciszterci Szent István gimnázium Székesfehérvár |
Lambert Kristóf Palásti Veronika Schmöltz Rebeka Simon Laura |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | A frappáns csapatnév | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged |
Balassa János Kerekes András Németh Bernát Bőviz Dániel |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | Hámozatlan főtt pityókák | Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda |
Imets Máté Boér Ákos Bálint Szilárd László Csongor |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | INTELLIGENS BURA | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen |
Vámosi Bendegúz Péter Görömbey Tamás Guba Dávid Dobi Ábel |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | Japanese Sushi Makers | Karinthy Frigyes Gimnázium Budapest XVIII. |
Dévényi Milán Joó Marcell Bálint Teveli Jakab Tóth Attila Mátyás |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | Konkurens kongruens | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Budapest XIV. |
Both Sámuel Benjámin Medgyesi Lujza Ruskal Bendegúz Pál Sarusi-Kis Balázs |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
10n | Még nem tudjuk | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Budapest II. |
Bartha Dániel Szeszler Móric Bodor Csanád Csorba Marcell |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | PiciPacik 1:50 | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs |
Szende Zsófia Ritz Péter Kresz-Gundrum Kornél Szabó Barnabás |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
10n | Tündérkék | Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium Budapest XVI. |
Bosnyák Bálint Gáspár Dukai Flóra Kemény Kata Makra Zsófia |
Veres Péter Gimnázium 2. terem |
11n | 0670 itt repül Batman | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár |
Hegedüs Barna Kiss Adorján Timon Röhrig Barna András Varga Dániel |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | Arany Ászok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest XI. |
Árvay Mátyás Mocsáry András Őri Zsombor Szatmári András |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | Kelkáposztafőzelék csülökkel | Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd |
Nagy Botond Dániel Nagy Géza László Serflek Levedi Gilgames Zsivkovics Máté Zoltán |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | Kocsako Bonsai | Szent István Gimnázium Budapest XIV. |
Koltai Csaba Bóna Alexander Kovács István Shan Jia Zhe |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | LEKVÁROS KENYÉR | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen |
Tran Dávid Hajdu Márton Szász Lili Guthy Gábor |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | Szögedi Szamurájok | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged |
Csupor Albert Mező Levente Szögi Erik Szőllősy Tamás |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
11n | Szuper4s | Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc |
Bérczes Botond Iván Máté Domonkos Ujpál Bálint Varga Balázs |
Veres Péter Gimnázium 3. terem |
12n | A csapat | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola Budapest XV. |
Kosztolányi Karina Móri-Nagy Adrienn Borbély Gergő Dienes Ervin |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Big Louis | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs |
Nagy Kata Békési-Marton György Laki Menyhért Vas Domonkos Vilmos |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Bobolyai | Eötvös József Gimnázium Budapest V. |
Bettesch Helga Adél Hegedűs Boldizsár Péntek Domonkos Varga Ákos |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Hajrá magyarok! | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium Budapest III. |
Dukát Levente Gaspari Márton Samu Jármai Roland Szeibert Dominik András |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Matekzsenik | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Dunakeszi |
Jáni Kristóf Varga Barnabás Halmos Bence Fülöp László |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Mondj jobbat | Lovassy László Gimnázium Veszprém |
Kovács Botond Bence Kadem Anis Gurin Tamás Pituk Mátyás |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Számkirályok | ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely |
Balogh Botond Kramli Olivér Tóth Levente Zsebesi Marcell |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
12n | Varázsvizilovak | Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy |
Miklós Janka Bartos Kriszta Fazakas Gergő-Nándor Sorbán Csaba |
Veres Péter Gimnázium 4. terem |
09sz | Kopasz és a többiek | Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium Győr |
Krankovits Gergő Ienei Patrik Cséfalvay Benedek Skulec Dávid |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
09sz | Tál-ész | Nagy István Művészeti Középiskola Csíkszereda |
Blága Anna Elekes-Köllő András Incze Noémi Sándor Krisztián |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
09sz | ZAMM | BGSZC Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikuma Budapest XXI. |
Mohácsi Áron Brozsek Máté Bence Kóbor Miklós Banda Áron |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
10sz | 1.4 nagyon siet | Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum Pécs |
Zóka-Győri Márk Budai Levente Szűcs Márton Nagy Máté |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
10sz | Péchy 10.C | Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Technikum Debrecen |
Kiss Eszter Sipos Laura Okváth Gábor Bereczki Szabolcs |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
10sz | Szám-misztikus Tölgyfa | BMSZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum Budapest IX. |
Bekő Dávid Attila Kálmán Dominik Kiss Zsombor Bálint Kun Keszi |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
11sz | Aranyverebek | Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Verebély László Technikum Budapest XIII. |
Barabás Zsombor Heindl Botond Körösi Nikolett Varga Márk Károly |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
11sz | Prímászok | Sigismund Toduta Zenei Főiskola Kolozsvár |
Sógor Dénes Kiss Janka - - |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
11sz | Számvarázslók | Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum Pécs |
Rézbányai Gábor Buda Kempf Ármin Farkas Balázs Tihanyi Rajmund |
Veres Péter Gimnázium 5. terem |
12sz | BKE | Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium Győr |
Ángyán András Szerencsés István Molnár Krisztián Páder Dániel |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
12sz | Kilencven | Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Informatikai Technikum Budapest XIV. |
Baktai Norbert Hayth Ferenc Szokol Attila Vadoba Hunor |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |
12sz | Matokosok | Kecskemeti SZC Kada Elek Technikum Kecskemét |
Jacobi Dániel Marozsi Eszter Kasza Zsófia Kubicsek Anna |
Veres Péter Gimnázium 6. terem |