Terembeosztás

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntős csapatok listája, illetve terembeosztása.

Évfolyam Csapatnév Iskola Csapattagok Versenyhelyszín
09n Csillámpónik Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Apró Barnabás
Zámolyi Norbert
Babos Máté
Hegedüs Márton Márk
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n GyÖKÉRMÓKUSOK Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Bodor Noémi
Jurácsik Marcell
Kelemen Dániel
Ráthonyi Levente Marcell
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Helion-törvény Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Sánta Gergely Péter
Szabó Sámuel
Virág Tóbiás
Vödrös Dániel László
Veres Péter Gimnázium
5. terem
09n Keine Achnung Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Novothny Petra
Bodnár Ákos
Tóth Luca
Czuder Lehel
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Köbcik Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Szathmáry Zoltán
Imreh Dávid
Kószó Ferenc
Nagy Botond
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Matekos Arcok Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
Budapest XIII.
Érsek Csongor
Mándli Mór
Lorán Dániel
Li Yujin
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Mind-1 Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Hajba Milán
Kocsis Géza
Hideg János
Kelemen Csongor
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Negyvenkettő Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Cseke Dénes
Fodor Barna
Ligeti Ábel
Vámosi Ferdinánd
Veres Péter Gimnázium
1. terem
09n Vén Tapacs Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Csató Zita Hanna
Horák Zsófia Flóra
Kiss Lícia
Máté Marcell
Veres Péter Gimnázium
5. terem
10n 2x2 néha 5 Ciszterci Szent István gimnázium
Székesfehérvár
Lambert Kristóf
Palást Veronika
Schmöltz Rebeka
Simon Laura
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n A frappáns csapatnév Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Balassa János
Kerekes András
Németh Bernát
Bőviz Dániel
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n Hámozatlan főtt pityókák Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Bodor Mátyás
Boér Ákos
Bálint Szilárd
László Csongor
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n INTELLIGENS BURA Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Vámosi Bendegúz Péter
Görömbey Tamás
Guba Dávid
Dobi Ábel
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n Japanese Sushi Makers Karinthy Frigyes Gimnázium
Budapest XVIII.
Dévényi Milán
Joó Marcell Bálint
Teveli Jakab
Tóth Attila Mátyás
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n Konkurens kongruens ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Both Sámuel Benjámin
Medgyesi Lujza
Ruskal Bendegúz Pál
Sarusi-Kis Balázs
Veres Péter Gimnázium
6. terem
10n Még nem tudjuk Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Bartha Dániel
Szeszler Móric
Bodor Csanád
Ébner Jakab
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n PiciPacik 1:50 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Szende Zsófia
Lipp Levente
Kresz-Gundrum Kornél
Szabó Barnabás
Veres Péter Gimnázium
2. terem
10n Tündérkék Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
Bosnyák Bálint
Gáspár Dukai Flóra
Kemény Kata
Makra Zsófia
Veres Péter Gimnázium
2. terem
11n 0670 itt repül Batman Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Hegedüs Barna
Kiss Adorján Timon
Röhrig Barna András
Varga Dániel
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n Arany Ászok Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Árvay Mátyás
Mocsáry András
Őri Zsombor
Szatmári András
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n Kelkáposztafőzelék csülökkel Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Nagy Botond Dániel
Nagy Géza László
Serflek Levedi Gilgames
Zsivkovics Máté Zoltán
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n Kocsako Bonsai Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Koltai Csaba
Bóna Alexander
Kovács István
Shan Jia Zhe
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n LEKVÁROS KENYÉR Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Tran Dávid
Hajdú Márton
Szász Lili
Guthy Gábor
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n Szögedi Szamurájok Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Csupor Albert
Mező Levente
Szögi Erik
Szőllősy Tamás
Veres Péter Gimnázium
3. terem
11n Szuper4s Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Bérczes Botond
Iván Máté Domonkos
Ujpál Bálint
Varga Balázs
Veres Péter Gimnázium
3. terem
12n A csapat László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Budapest XV.
Kosztolányi Karina
Móri-Nagy Adrienn
Borbély Gergő
Dienes Ervin
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Big Louis Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Csonka Illés
Békési-Marton György
Laki Menyhért
Vas Domonkos Vilmos
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Bobolyai Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Bettesch Helga Adél
Hegedűs Boldizsár
Péntek Domonkos
Varga Ákos
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Hajrá magyarok! Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Dukát Levente
Gaspari Márton Samu
Jármai Roland
Szeibert Dominik András
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Matekzsenik Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Jáni Kristóf
Varga Barnabás
Halmos Bence
Fülöp László
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Mondj jobbat Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Kovács Botond Bence
Kadem Anis
Morvai Levente
Pituk Mátyás
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Számkirályok ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Balogh Botond
Kramli Olivér
Tóth Levente
Zsebesi Marcell
Veres Péter Gimnázium
4. terem
12n Varázsvizilovak Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Miklós Janka
Bartos Kriszta
Fazakas Gergő-Nándor
Sorbán Csaba
Veres Péter Gimnázium
4. terem
09sz Kopasz és a többiek Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium
Győr
Krankovits Gergő
Ienei Patrik
Csáfalvay Benedek
Skulec Dávid
Veres Péter Gimnázium
5. terem
09sz Tál-ész Nagy István Művészeti Középiskola
Csíkszereda
Blága Anna
Elekes-Köllő András
Incze Noémi
Sándor Krisztián
Veres Péter Gimnázium
5. terem
09sz ZAMM BGSZC Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikuma
Budapest XXI.
Schmidt Zalán
Brozsek Máté Bence
Kóbor Miklós
Banda Áron
Veres Péter Gimnázium
5. terem
10sz 1.4 nagyon siet Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum
Pécs
Zóka-Győri Márk
Budai Levente
Szűcs Márton
Nagy Máté
Veres Péter Gimnázium
6. terem
10sz Péchy 10.C Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Technikum
Debrecen
Kiss Eszter
Sipos Laura
Okváth Gábor
Bereczki Szabolcs
Veres Péter Gimnázium
6. terem
10sz Szám-misztikus Tölgyfa BMSZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum
Budapest IX.
Bekő Dávid Attila
Kálmán Dominik
Kiss Zsombor Bálint
Kun Keszi
Veres Péter Gimnázium
6. terem
11sz Aranyverebek Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Verebély László Technikum
Budapest XIII.
Barabás Zsombor
Heindl Botond
Körösi Nikolett
Varga Márk Károly
Veres Péter Gimnázium
5. terem
11sz Prímászok Sigismund Toduta Zenei Főiskola
Kolozsvár
Sógor Dénes
Kiss Janka
-
-
Veres Péter Gimnázium
5. terem
11sz Számvarázslók Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum
Pécs
Rézbányai Gábor Buda
Kempf Ármin
Farkas Balázs
Tihanyi Rajmund
Veres Péter Gimnázium
5. terem
12sz BKE Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium
Győr
Ángyán András
Szerencsés István
Molnár Krisztián
Páder Dániel
Veres Péter Gimnázium
6. terem
12sz Kilencven Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Informatikai Technikum
Budapest XIV.
Baktai Norbert
Hayth Ferenc
Szokol Attila
Vadoba Hunor
Veres Péter Gimnázium
6. terem
12sz Matokosok Kecskemeti SZC Kada Elek Technikum
Kecskemét
Jakobi Dániel
Marozsi Eszter
Kasza Zsófia
Kubicsek Anna
Veres Péter Gimnázium
6. terem